+48 71 725 31 05

O RARITAN

Kilka słów o najważniejszym

Raritan jest wiodącym dostawcą bezpiecznych rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT

Firma Raritan oferuje rozwiązania przeznaczone zarówno dla kadry zarządzającej, jak i zespołów technicznych, pozwalające na poprawę produktywności Data Center, zwiększenie efektywności zarządzania zasilaniem oraz pracy zdalnych placówek.
W ponad 50 000 lokalizacji na całym świecie, urządzenia Raritan do zarządzania „in-band” oraz „out-of-band” pomagają firmom sprawnie monitorować i zarządzać energią elektryczną, serwerami oraz innymi urządzeniami IT.
Inteligentne listwy zasilające iPDU, w połączeniu z oprogramowaniem do zarządzania energią, oraz czujniki środowiskowe, pozwalają na zdalne sterowanie zasilaniem oraz monitorowanie środowiska pracy urządzeń IT na poziomie pojedynczej szafy RACK. Informacje dostarczane przez systemy Raritan pozwalają osobom odpowiedzialnym za pracę Data Center na znaczne wydłużenie okresu bezawaryjnej pracy systemów oraz bardziej efektywne wykorzystywanie zasobów energetycznych, a co za tym idzie, wygenerowania oszczędności. Rozwiązania sprzętowe, takie jak przełączniki KVM, serwery konsolowe czy systemy centralizujące dostęp do infrastruktury IT, znajdują zastosowanie w utrzymaniu strategicznych środowisk o krytycznym znaczeniu dla firmy. Raritan posiada 38 biur na całym świecie, które obsługują Klientów z 76 krajów. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę www.Raritan.eu