+48 71 725 31 05

Inteligentny System Kontroli Zasobów

System kontroli zasobów AMT/AMS składa się z dwóch elementów: plastikowych kart-etykiet (Asset Management Tag) oraz czytników etykiet (Asset Management Sensor). Pozwala on na ustalenie dokładnej, fizycznej lokalizacji położenia danego urządzenia IT w szafie RACK, z dokładnością do 1U. W pełni integruje się z oprogramowaniem do inwentaryzacji, wizualizacji oraz zarządzania aktywami w serwerowni – Raritan dcTrack. Pozwala to na łatwe śledzenie położenia danego urządzenia IT, określenie wolnej przestrzeni w szafie RACK, a co najważniejsze – na dokładną kontrolę nad planowanymi zmianami: dodaniem, usunięciem czy przeniesieniem urządzenia z jednej szafy do drugiej.

CECHY

Śledzenie Położenia Urządzenia IT w Czasie Rzeczywistym

Przytwierdzenie znacznika AMT (plastikowej karty identyfikacyjnej) do obudowy urządzenia IT pozwala na obserwację zmiany położenia urządzenia w szafie, a nawet jego fizyczne przeniesienie do innej szafy.

Łatwa Lokalizacja Urządzenia

Każda karta AMT posiada unikatowe 64 bitowe elektroniczne ID, zakodowane w chipie oraz w postaci kodu kreskowego. Umożliwia to identyfikację przechowywanych informacji o danym urządzeniu.

Pełna Integracja z Oprogramowaniem DCIM

Integracja z oprogramowaniem DCIM Raritan dcTrack® umożliwia automatyczne przekazywanie informacji zapisanych w ID karty AMT, łączenie z dokładnym położeniem urządzenia w szafie RACK.

Szybki Podgląd Stanu Wszystkich Urządzeń

Konfigurowalne, kolorowe diody LED (RGB) pozwalają na zdefiniowanie wielu stanów lub zadań, takich jak miganie diody w przypadku zaplanowanych prac konserwacyjnych czy jednostajnego zielonego koloru diody przy urządzeniach pracujących produkcyjnie.

CECHY DODATKOWE

Kolorowe Diody LED

Kolorowe diody LED, za pomocą kolorów oraz sposobu świecenia, pozwalają na określenie stanu urządzeń IT znajdujących się w szafie. 1 dioda LED przypada na 1U w szafie RACK.

Współpraca z EMX i Listwami PX

System AMT/AMS doskonale współpracuje z kontrolerem czujników EMX oraz inteligentnymi listwami zasilającymi iPDU. Listwy AMS podłącza się bezpośrednio do dedykowanego portu „Feature” w urządzeniach EMX/iPDU.

Prosty Montaż

Montaż czytnika etykiet (AMS) jest prosty, szybki i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Czytnik wyposażony jest w magnes, dzięki czemu przytwierdzamy go bezpośrednio do ramy szafy RACK.

Współpraca z Aplikacjami Innych Firm

Zastosowanie uniwersalnego interfejsu SNMP umożliwia współpracę i odczyt danych przez dowolną aplikację firm trzecich. Odczytane dane mogą dotyczyć np. ID karty AMT, fizycznej lokalizacji karty, „Pułapki” w przypadku wystąpienia zdarzania czy kolor diody LED oznaczający konkretne U w szafie.

Informacje o Urządzeniach

Oprogramowanie DCIM Raritan dcTRACK pobiera i przechowuje dane o urządzeniach dotyczące typu, funkcji, administratora czy lokalizacji. Może również pobierać dane z pól zdefiniowanych przez użytkownika.

Cztery Różne Rozmiary

System AMT/AMS dostępny jest w czterech różnych rozmiarach – dla szaf RACK o wysokości 42U, 45U, 48U oraz 54U.

MASZ PYTANIA? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS!